Profesjonaliści w audycie

Rozumiemy, że nasi klienci potrzebują zintegrowanych, kompleksowych usług i takiej samej wysokiej jakości na każdym etapie wdrożenia usługi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom rzetelność, niezależność i najwyższą jakość usług finansowych. Indywidualne podejście oraz dostosowane do specyfiki Państwa działalności podejście sprawia, że dostarczamy wartość dodaną, wykraczającą poza szablonowy zakres usług. Pokazujemy jak usprawnić działalność według najlepszych światowych wzorców aby skoncentrować się na funkcjach biznesowych i zwiększeniu zysku.

Jesteśmy grupą specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem w branży finansowej na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym. W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań biznesowych odrzucamy utarte schematy.

Zarząd

Michał Czerniak

Michał Czerniak
Prezes Zarządu

Biegły rewident nr 10170.
Absolwent specjalności Zarządzanie Przemysłem na Politechnice Poznańskiej.

Specjalista w zakresie zagadnień polskiego i międzynarodowego prawa bilansowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie badania sprawozdań finansowych a także w zakresie zagadnień dotyczących fuzji, przejęć, przekształceń podmiotów gospodarczych jak i przygotowania przedsiębiorstw do pozyskania kapitału publicznego (GPW/NewConnect) lub prywatnego.

Marek Zieliński

Marek Zieliński
Wiceprezes Zarządu

Biegły rewident nr 13525
Biegły sądowy Sądu Okręgowego w Poznaniu z zakresu: wycena przedsiębiorstw, analiza ekonomiczno - finansowa przedsiębiorstw, analiza opłacalności przedsięwzięć inwestycyjnych

Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – Katedra Controllingu, Analizy Finansowej i Wyceny, absolwent specjalności Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

więcej

Nasi Klienci

Dzięki wiedzy i doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom rzetelność, niezależność i najwyższą jakość usług finansowych.

Zaufali nam m.in.

Nasze usługi